Гості з ОЦНТТУМа

Сьогодні, 17 квітня, у актовій залі Полтавської гімназії №13 пройшла зустріч  з керівниками гуртків Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Керівник гуртка «Фантазія» Радостєва Є. В. показала зроблені м’які іграшки та в’язані вироби, вироби з бісеру. Творчі роботи гуртка  «Кераміка» представили Ардашева І. М. та Матвієнко І. А., сподобалися речі , представлені Гецелевич Л. Л. гурток «Моделювання та конструювання одягу». Були представлені гурток «Айтішка» та фотостудія «Промінь»,  але найбільший інтерес викликали роботи  гуртка «Авіабудування». Учні 5-7 класів були в захваті від польотів різних моделей літаків, по сцені запускали бігати керовану іграшку з камерою.

Зустріч пройшла дуже жваво, діти подякували за цікавий захід і збираються в подальшому записатися на гуртки  ОЦНТТУМа.