Емоції зашкалюють…

Щосереди в учнів 7-Б класу нашої гімназії на 8 уроці проходить класна година. У рамках проекту «Батьківський сторітеллінг», започаткованого класним керівником Манюненко В.П., до семикласників на ці класні години приходять їхні батьки. Так 24 квітня поточного року відбулася вже третя зустріч. Цього разу до підлітків завітала на розмову мама Данила Гаврилюка Оля. Вона вирішила поговорити з учнями про емоції та їх вплив на життя людини.

Дуже невимушеною, ґрунтовною була розмова. Гостя, що працює вихователем у дитячому садочку, розповіла про різні ситуації, що траплялися з її вихованцями та ті емоції, які при цьому діти проявляли. А семикласники у відповідь розказали про те, що відбувалося з ними як у дитинстві, так і зовсім нещодавно. Потім Ольга Володимирівна ознайомила дівчат і хлопців з тими емоціями, які супроводжують нас по життю. Підготувала для цього невеликі схеми з назвами й видами. Запропонувала також невелику гру, під час якої підлітки вимовляли одну й ту ж фразу з різними емоціями, а однокласники мали вгадати, що саме демонструють діти. Особливо вразила юних полтавців інформація про те, як впливають емоції на здоров’я людини і як потрібно позбавлятися негативу. Діти не соромилися задавати питання, розповідати про своє життя, ділитися враженнями від почутого.

Швидко промайнув час класної години, семикласники залишилися задоволеними від зустрічі й кожен пішов додому з приємними враженнями.