Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

"Юний дослідник -2019!"

         Наука! Чи є слово, що найяскравіше доводить перемогу людської свідомості над усім всесвітом?! А все починається з малого!

     З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 6 травня 2019 року в Полтавській гімназії №13 проведено черговий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів початкової школи. Маленькі дослідники, титани юного розуму повідали нові простори наукових досліджень, занурили слухачів у безмежно цікавий світ.

     У конкурсі взяли участь  Осіпов Іван (3-Б), Харитонов Кирило (3-Г) та  Бухтова Олександра (4-Г). Значний вклад у дослідження юних науковців зробили керівники Мирось Н.В., Шипка Т.Ф., Полякова Л.Г..

      Всі роботи отримали схвальні відгуки членів комісії. Учасникам і науковим керівникам було вручено призи, грамоти та подяки.

      «Світло науки одне, і, якщо зробити його яскравішим в одному місці, воно стане яскравішим усюди». Айзек Азімов

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.