Бесіда інспектора поліції з учнями початкових класів в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху»

З 6 по 12 травня в Україні оголошено тиждень безпеки дорожнього руху. Його метою є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учнів та об’єднання зусиль задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн. В Україні лише за минулий рік сталося більше 150 тис. ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих.

10 травня 2019 року бесіду з Безпеки дорожнього руху для учнів 1 – А, 1 – Д, 1 – Є та 2 – Г класів Полтавської гімназії № 13 провела Інспектор із зв’язків з громадськістю УПП у Полтавській області сержант поліції Кондратенко Аліна Андріївна, вона поглибила знання учнів у відповідній сфері, сприяла розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху, що сприяє попередженню дитячого травматизму на дорогах, та розвиває розуміння правил поводження в різних екстремальних ситуаціях, зокрема на вулиці і під час дороги до школи.

На завершення, учні подякували Інспектору поліції за проведення бесіди, в ході якої вони дізналися багато нової і важливої інформації і яка в подальшому дасть можливість більш відповідально ставитися до питань власної безпеки.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися Правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!