Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Бесіда інспектора поліції з учнями початкових класів в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху»

      З 6 по 12 травня в Україні оголошено тиждень безпеки дорожнього руху. Його метою є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учнів та об’єднання зусиль задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн. В Україні лише за минулий рік сталося більше 150 тис. ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих.

      10 травня 2019 року бесіду з Безпеки дорожнього руху для учнів 1 – А, 1 – Д, 1 – Є та 2 – Г класів Полтавської гімназії № 13 провела Інспектор із зв’язків з громадськістю УПП у Полтавській області сержант поліції Кондратенко Аліна Андріївна, вона поглибила знання учнів у відповідній сфері, сприяла розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху, що сприяє попередженню дитячого травматизму на дорогах, та розвиває розуміння правил поводження в різних екстремальних ситуаціях, зокрема на вулиці і під час дороги до школи.

      На завершення, учні подякували Інспектору поліції за проведення бесіди, в ході якої вони дізналися багато нової і важливої інформації і яка в подальшому дасть можливість більш відповідально ставитися до питань власної безпеки.

      Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися Правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

 

 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.