ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

2-Г про безпеку дорожнього руху

11 травня 2019 р. у 2-Г класі був проведений захід у рамках тижня безпеки дорожнього руху.  Учні підготували цікаву інформацію, намалювали різні знаки та розповіли про них. Діти мали можливість  розповісти, що для них безпечний рух та як уникнути неприємної ситуації на дорозі. Під час уроку діти відгадували загадки та змогли знайти зайвий знак, який був запропонований в даному рядочку. Всі були зацікавлені поділилися знаннями одне з одними та дізналися для себе щось нове. Урок пройшов з користю для кожного!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.