Які правила мусять виконували маленькі велосипедисти?

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як свідчить статистика, в Україні щоденно під колесами автомобілів гине одна дитина, а пошкоджень зазнає така кількість, яка могла б скласти цілий клас. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя.

Саме тому учні 2-А класу відправилися у віртуальну подорож. А подорожувати можна як за кермом транспортного засобу, так і на пасажирському сидінні. Та чи можна вирушити у подорож не знаючи, як поводитися на дорозі? Тому діти пригадали раніше вивчені Правила дорожнього руху. Оскільки серед учнів класу більшість має велосипеди, тож ознайомилися, які правила мусять виконували маленькі велосипедисти, адже вони також є учасниками дорожнього руху.