Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

ЗАКІНЧИВСЯ ВІДПОЧИНОК У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ «МУЛЬТЛЯНДІЯ»

           Закінчився відпочинок у пришкільному таборі «Мультляндія». Перебування дітей у ньому тривало з 29 травня по 15 червня. Вчителі та вихователі організували для дітей незабутній літній відпочинок, щоб зміцнити їхнє здоров’я та наповнити час канікул цікавими і змістовними подіями. Цього року в таборі оздоровилася 81 дитина, з них 55 – діти пільгових категорій. Попри те, що ціни на продукти значно підскочили, дітей в літньому таборі намагалися радувати смачними стравами. 


Для дітвори була створена насичена, різноманітна програма відпочинку. Вихованці із задоволенням брали участь у конкурсах, іграх, змаганнях, різноманітних гуртках, екскурсіях та ін. Проводилися різноманітні бесіди з безпеки життєдіяльності. Діти розширили свої знання, розвинули поняття про відповідальність за власне здоров’я, набули для себе нового досвіду, отримали позитивні враження. 
        Ось і настав день закриття табірної зміни. Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору 14 червня розпочалося з урочистої лінійки, де учні мали змогу виступити востаннє. Кожен загін майстерно продемонстрував свої танцювальні таланти, усі разом заспівали веселі пісні.
         Заступник директора табору Полякова Л.Г. нагадала про правила безпеки влітку на вулиці, біля водойм, у лісі, про протипожежну безпеку та дитячий травматизм.
         Після лінійки усі діти взяли участь у квесті «У пошуках скарбів», де виконали різноманітні завдання і віднайшли заховані «скарби».
         Відпочинок у таборі залишив у дитячих серцях незабутні спогади, вони з нетерпінням будуть чекати наступного літа

 

View this photo set on Flickr

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.