ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Здоров’я, мода, стиль

15 травня поточного року відбулася четверта зустріч учнів 7-Б класу із представниками батьківського колективу в рамках проекту «Батьківський сторітеллінг». Цього разу до дітей завітала мама Вероніки Шкурат Юлія Володимирівна. Вона розповіла семикласникам про здоровий спосіб життя, моду , стиль сучасних підлітків. Теми нібито й не нові, але мама запропонувала нове трактування цих понять,підготувала цікаву відеопрезентацію, залучила молодь до цікавої дискусії.

Завітала на зустріч Юлія Володимирівна не сама, а з учителем фізичної культури Приходьком Павлом Миколайовичем. Педагог, який останнім часом бере участь у багатьох різноманітних проектах, підготував для учнів досить цікавий матеріал. Нещодавно Павло Миколайович відвідав захід, організований благодійним фондом братів Кличків, і почув там багато корисної інформації. Про це він розповів своїм вихованцям. Також продемонстрував слайд-шоу про фізичні навантаження для підлітків, харчування, одяг тощо.

Діти із захопленням брали участь у дебатах з учителем, кожен хотів висловити своє бачення конкретного питання. Зустріч промайнула швидко і залишила багато позитивних вражень та емоцій.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.