Вражаючий вікенд у Харкові

На минулих вихідних, 11 травня, учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. відвідали Харків. Діти побували в Ландау-центрі, де побачили багато різноманітних наукових винаходів і приладів, самостійно спробували «запустити ракету в космос», «викликати блискавку», прочитати зашифрований текст, відчути на собі ефект магнетизму та ще багато-багато іншого. Із захопленням і здивуванням розглядали семикласники все, що бачили перед очима.

Потім відвідали планетарій. Там почули розповідь про небесні тіла, їх вплив на життя людей, переглянули відео про космонавтів, їхнє життя, досліди, що вони проводять, перебування їх у відкритому космосі.

Після пізнавальної частини екскурсії настав час для розваг. Юні полтавці побували в парку Горького, де змогли насолодитися катанням на американських гірках, «Сюрпризі», побувати в кімнаті страху, посмакувати морозивом і отримати заряд адреналіну на інших «шалених атракціонах».

Утомлені, але неймовірно задоволені й радісні поверталися діти додому. Цей вихідний вони запам’ятають надовго.