«Героям Слава!»

Проходячи повз кіоски з пресою, важко не помітити тоненької світло-жовтої книжечки, що вирізняється поміж числених газет і журналів. На її обкладинці – красномовний напис «Героям Слава!» в оточенні акварельних танків та іграшкових коників. Якщо підійти ближче, можна побачити, що танки стріляють квітами, а перед нами – розповіді для дітей «про героїв фронту і тилу». Герої творів рятують бойових товаришів, захищають країну від ворогів та знаходять нових друзів на передовій.

Співавтором збірки є письменниця Тетяна Рубан, яка гостинно завітала до учнів 2-А класу. Щира і відверта гостя швидко заволоділа увагою школярів: розповідала про героїв оповідань, які увійшли до збірки "Героям Слава!", ділилася досвідом і письменницькими таємницями. На всі запитання відповідала щиро й серйозно, бо впевнена, що діти, як ніхто, фальш відчувають відразу.