Сьогодні бачила, як плачуть випускниці...

Ось і пролетів ще один навчальний рік. Тобто звичайний навчальний рік дістав свого завершення. Але чи звичайний ? Щось тут не так, щось ріже вухо. Адже хіба може ця подія вважатися звичайною, коли перед очима такі юнаки та дівчата 11- А класу? Так, так, це саме вони, під орудою Лариси Іванівни розводили першачків по різноманітних пригодницько - навчальних зупинках першого вересня. А потім протягом року брали участь у МАНах, олімпіадах та інших конкурсах. Шкільну скарбничку поповнено! Сміливо можна передавати естафету іншим поколінням учнів, яким ще навчатися та навчатися.

Так, все це позаду. А зараз перед нами ніжні та тендітні дівчата, вдягнуті у ніжно - фіолетові сукні ( сперечання з приводу відтінка тривали до останнього) та по - англійські манірні  хлопці з метеликами в тон суконь. Так, Україна – це Європа!

До речі, сперечання відбувалися не тільки з приводу одягу, а й з вибором музичної  композиції. Але ж нам відомо, що саме в таких суперечках і народжується істина. А головне, що діти все це робили самостійно, тобто хотіли довести, що вони вже достатньо дорослі і відповідальні. А ще їм дуже хотілось зробити подарунок своїм улюбленим вчителям, батькам і, звичайно, самим собі. І це їм вдалося! Вальс був чудовим! Лариса Іванівна ледь стримувала свої емоції, дивлячись на своїх таких дорослих, але для неї все ще  маленьких учнів!

Не залишив байдужим вальс випускників і вчителів – ветеранів 13 школи, які також були присутні на урочистостях. Дивлячись  в їхні очі згадались рядки Анатолія Горчинського:

Тільки мелодія тихше, облиште, не час.

Я запізнився навік на заручини наші.

Все проминуло і вже не поверне до нас

Юний Болконський і ніжна Ростова Наташа!

А наші сучасні Болконські і Ростови вже успішно  сподіваємось на це) здали ЗНО з математики й української мови. Попереду на них чекає ще англійська та довгоочікувана подорож країнами Європи і, нарешті, випускний! Ну, а потім – доросле життя!