ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ НАРОДНОГО ВЕСІЛЛЯ УЧНІВ 5-А КЛАСУ

21 травня учні 5-А класу нашої гімназії відвідали музей народного весілля, який знаходиться у селі Великі Будища, Диканського району. Діти мали можливість не лише познайомитися зі звичаями та традиціями народного весілля ХVІІ століття, а й «побувати» на справжньому весіллі, коли серед учнів класу обиралися наречений та наречена, дружки, світилка та інші учасники весілної процесії (дійства?).

Після цього дітей запросили на майстер-клас з виготовлення українського стародавнього оберегу – ляльки-мотанки. Учні почули історію виникнення оберегу, використання ляльки-мотанки у побуті, оволоділи технікою її виготовлення.

Повертаючись додому, заїхали до Полтавського дендропарку  помилуватися природою та подихати свіжим повітрям, адже надворі стояла чудова погода.