ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Гурток англійської мови у пришкільному таборі

Активно і творчо діти проводять час на заняттях  гуртка англійської мови у пришкільному таборі початкової  школи. Літо- пора соковитих фруктів, яскравих барв, активного відпочинку, чудового настрою, тож діти з радістю обговорюють свої улюблені літні розваги, використовуючи  словниковий запас з англійської мови, розвиваючи комунікативні навички.
         Захоплюючою та цікавою була віртуальна подорож у морські глибини, де мешкає Ваву Shark зі своєю родиною. Ця весела і запальна пісенька не залишила нікого байдужим. Інсценізація простої та цікавої історії про Aline-Вutterfly  дала учням можливість  відчути себе маленькими акторами. Цікаві ігри, спілкування, можливість проявити свій  творчий потенціал- неодмінні складові наших занять.
        Ось так, з вогниками цікавості в очах, діти проводять час  на гуртку англійської мови у пришкільному таборі.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.