“Cool Kids” мали змогу провести день разом із викладачами та студентами гуманітарного факультету ПолтНТУ

5 червня 2019 учасники літнього мовного табору “Cool Kids” Полтавської гімназії №13 мали змогу провести разом з викладачами та студентами гуманітарного факультету напряму підготовки "Філологія (переклад)" ПолтНТУ. Студенти та викладачі підготували для учнів п’ять станцій, якими вони мандрували. Це п’ять країн: Великобританія, Америка, Німеччина, Бельгія та Польща. На станції Великобританія діти дізналися багато цікавого про королівську сім’ю. На станції Америка говорили про відомих американців. На станціях Німеччина та Бельгія згадали загальні відомості про ці країни. В гімназії діти вивчають англійську, німецьку та французьку мови.         А от на станції Польща вони вперше знайомилися з польською мовою. Після заняття вони вже могли сказати декілька фраз польською мовою. Дуже приємно було зустріти випускниць нашої гімназії, а зараз студенток університету, які проводили заняття з учнями. Це Юлія Головня та Аліна Шиян. Учні мали змогу вивчати мову в ігровій формі та взяти участь в заочній подорожі по англомовних країнах. В усіх учасників залишись лише позитивні емоції. Дякуємо викладачам та студентам за цікаву та пізнавальну зустріч.