Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

«8-Б» знайомиться із Котляревським

       9 вересня 1769 року народився майбутній поет, драматург, громадський діяч, зачинатель нової епохи української літератури – Іван Петрович Котляревський.

       Цієї осені на теренах Полтавської області й далеко за її межами проводяться різноманітні заходи по вшануванню пам’яті нашого славетного земляка.

     Тому й не дивно, що учні 8-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною побували 6 вересня нинішнього року в Полтавському обласному академічному театрі ляльок на презентації соціально-культурного мультимедійного проєкту «Котляревський у персоналіях». Під час перегляду моновистави юні глядачі умовно перенеслися в кінець ХVІІІ століття, познайомилися з Іваном Петровичем, дізналися маловідомі факти з його особистого життя, «поспілкувалися» з близьким та знайомими йому людьми.

     Вимкнене світло, абсолютна тиша навколо, колоритний голос актриси – усе це дало можливість створити вражаючу, таємничу атмосферу в глядацькій залі. Восьмикласники були вражені побаченим і почутим. Дорогою додому вони обговорювали те, свідками чого щойно стали. Того дня вони пізнали Котляревського по-новому. Та це й не дивно, адже Іван Петрович має ще багато не розгаданих нами таємниць.  

        Тому вперед! Вивчаймо історію нашого краю та його славетних дочок і синів!   

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.