Pустріч з волонтером Корпусу Миру Ларрі Раффет

19 вересня 2019 року  в Полтавській гімназії  №13  відбулася зустріч з волонтером Корпусу Миру Ларрі Раффеті ( 2015 – 2016) . Міжнародна співпраця – це  можливість для  учнів та вчителів дізнатися більше про світ, поспілкуватися з носіями мови. Знання англійської мови на конкурентному ринку праці – це  вже аксіома. У Полтавській гімназії створюються всі можливості  для опанування іноземними мовами, бо знання іноземних мов – це ключ до успіху в  сучасному світі. Учні , вчителі  та Ларрі  Раффеті були  раді знову цій зустрічі, поділилися спогадами, обговорили плани на майбутнє.  Діти підготували невеликий концерт, провели  вікторину. А потім запросили Ларрі на години спілкування. Приємно, що представник Корпусу Миру оцінив  спілкування англійською мовою наших учнів на  досить  гарному рівні.            Сподіваємось і на подальшу співпрацю з  учнями    штату Монтана    США.