«8-Б» в гостях у Гоголя

21 вересня нинішнього року учні 8-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. відвідали с. Гоголеве, де побували на екскурсії під назвою «Чи знаєте ви українську ніч?» Поїздку для своїх дітей організували батьки, які разом із дітьми поринули у світ таємничих загадок.
          Театралізоване дійство проводилося в темну пору доби. Адже, як відомо, після заходу сонця починає відбуватися все найцікавіше. Тому немає кращого часу, аби сповна пізнати загадковість місця, що надихало самого Гоголя, послухати надзвичайно цікаві історії та помилуватися красою української ночі.
Екскурсовод пані Ірина допомогла дорослим і дітям перенестись у ХІХ століття й поринути у світ гоголівських героїв. Русалки, таємничі постаті, кум Цибуля, Левко та Галя, мама письменника, його молодша сестра Ольга та автор безсмертних повістей зустрічали восьмикласників у своїх володіннях. Саме дихання ночі таїло в собі дещо містичне та неповторне… І гості це відчули!
       Гоголівська садиба приховує багато таємниць. Наприклад, усі охочі змогли загадати бажання на великому камені біля гроту, в який родина Гоголів приходила помолитися та побути наодинці з природою.

Побачене неабияк «полоскотало» нерви відвідувачам. Юні любителі нічних несподіванок та прогулянок ще довго будуть згадувати цю екскурсію, а також пообіцяли «матері» Миколи Васильовича ще раз перечитати славнозвісні повісті її сина.