Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

День музики

      Запальні й ніжні, мелодійні й активні, ліричні та драйвові – такими увірвалися в буденне життя гімназистів талановиті актори, музиканти та просто надзвичайно творчі люди – сім’я Шутків. Батько  – Остап Шутко, матір – Ольга Шутко і троє їхніх синів: Андрій, Роман і Назар – подарували хороший настрій та атмосферу творчості нашим учням.  

      Саме 1 жовтня, у Міжнародний день музики, вони запалили своєю грою зал гімназії. Зі сцени звучали різноманітні за тематикою та настроєм твори, але особливо порадувала гімназистів інтерпретація сучасної української композиції – «Стріляй», яку в оригіналі виконує гурт «Океан Ельзи».

     Майже пів тисячі учнів долучилися до мистецької феєрії.  Учні 4-11 класів хвилювалися й раділи, танцювати й співали разом із талановитим сімейством. А по закінченню програми всі охочі взяли автографи.

       Спасибі талановитим музикантам за хороший настрій, який вони нам подарували. Сподіваємося, це була не остання наша зустріч.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.