ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

День учителя 2019

Сьогодні, 3 жовтня, у стінах гімназії № 13 відгуділо веселе свято, присвячене Дню працівника освіти. Була підготовлена цікава конкурсна програма, яка включала все: привітання і нагороди, смішне відео та незвичайні конкурси, змагання з пантоміми та завдання на здогадливість, веселі пісні та запальні танці.

На початку свята директор школи  нагороджував почесними грамотами та кубками найактивніших та найуспішніших учителів. Друга частина концертної програми проходила у формі шкільного робочого дня. От тільки уроки були зовсім не такими, до яких ми звикли. Це були  веселі завдання для учителів та учнів.  Команди Тушканчиків та Бджілок (саме такі назви обрали собі учні та учителі) змагалися у знанні музики з мультфільмів та народної творчості, здогадливості та фантазії. Жартівливі конкурси привели до перемоги команду учителів. Але учні боролися завзято, на початку навіть здобувши лідерство. Але останній конкурс розсудив їх.

Найактивнішими у підготовці свята були учні 11-А класу. Вони були членами команди учнів, танцювали та готували цікаві матеріали до святкової програми.

Спасибі всім активним учасникам за прекрасне свято! Сподіваємося, що позитивного заряду, який ми отримали сьогодні, вистачить на увесь навчальний рік.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.