ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Оригінальний подарунок від «8-Б»

Гучним дзвоником відлунало щорічне яскраве свято – День працівника освіти. Школярі Полтавської гімназії № 13 із самого ранку вітали педагогів із цією подією. Дарували квіти, теплі слова,  щирі посмішки.

Особливий, але, мабуть, передбачуваний презент підготували для учителів учні 8-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. та батьківським колективом. Діти й дорослі створили в рекреації третього поверху тематичну фотозону, де міг зробити світлину на згадку кожен із бажаючих. І таких виявилося немало. Багатьом припала до душі цікава композиція: була там і друкарська машинка, і лінійка розміром півтора метри, і мольберт, і глобус, і всім відомий «Тарас Бульба», і, звичайно ж, зошити, без яких важко уявити щоденну працю педагога.

Учителі залюбки фотографувалися на шкільній лавочці, згадуючи, можливо, про свою юність і роки навчання. Нікого не залишив байдужим такий подарунок.

Тож нехай завжди в учителів усе в житті буде гладенько,
нехай іде усе завжди рівненько.
Щоб всі їх учні поважали,
й приємні спогади лишали.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.