Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Тато, мама, я – спортивна сім’я!

      5 жовтня  на базі Полтавського педагогічного університету відбулися традиційні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у яких беруть участь родини учнів молодшої школи. Склад команди: мама, тато і дитина. Цей захід уже став традиційним у Полтаві.

       У цих змаганнях приймала участь сім’я  учня 4-Б класу –Маркелова Владислава

     Поєднавши спорт, розваги, здорову конкуренцію свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Зі свого боку організатори постаралися, щоб учасникам змагань було весело виборювати звання найспортивнішої сім’ї.Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, долаючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

      Перед початком суперництва всі дружньо під жваву музику виконали веселу розминку. Тож змагання стартували і учасники гайнули здобувати перемоги у веселих конкурсах.

        Батьки та діти подарували глядачам хвилини незабутньої радості. Назва конкурсу - «Тато, мама, я - спортивна сім'я» - повністю виправдала себе. Адже усі члени кожної з сімей-учасниць доклали максимум зусиль для того, щоб перемогти, показали майстерність та спритність в усіх видах змагань. Всі отримали масу позитивних емоцій: і глядачі, і учасники, а особливо потішились діти, адже у наш шалений час не так багато часу залишається на спільні родинні забави.

     Цієї днини сім’ї-учасниці перетворились у один єдиний механізм, що крокував до перемоги підтримуючи один одного. Переможених цього дня не було, адже всі без виключення отримали заряд позитиву.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.