«Безпека дорожнього руху – це життя»

25 вересня 2019 року в Полтаві відбувся перший етап конкурсу  творчих робіт «Безпека дорожнього руху – це життя», метою якого є популяризація безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Учасниками стали діти від 6 до 17 років. Малюнки були виконані в різних техніках і  матеріалах.

Учениця 7-Г класу Полтавської гімназії № 13  Пилипюк  Дарія взяла активну участь у цьому заході (номінація «Живопис») й посіла ІІ місце в першому (міському), виборола  ІІ місце в другому (обласному) етапах конкурсу. Нагородою була надзвичайно цікава  екскурсія в аеропорт  та в авіамістечко. Ми вітаємо переможницю та бажаємо їй натхнення, успіхів  у майбутніх творчих  конкурсах.