Де козак - там і слава!

14 жовтня  всі українці святкують День українського козацтва та День захисника Вітчизни, православні християни – День Покрови Пресвятої Богородиці.

Уже другий рік учні 6-х класів продовжують знайомство з історією своєї країни, з історією козацтва! У цьому році гаслом зустрічі стали слова гетьмана: «Де козак – там і слава!   На зустріч із гімназистами був запрошений справжній козак, учасник бойових дій, батько двох дітей, які навчаються в нашій гімназії, Дрига Максим Анатолійович!

Учні 6-В, 6-Г, 6-Д та 7-Г класів разом з учителями продовжили вивчати традиції козацтва.  До звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість додалися ще й інтелектуальні змагання.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо воїнам України, які зараз перебувають у зоні проведення ООС. Нехай ваші сила й мужність завжди грунтуються на любові та підтримці рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! З Днем українського козацтва! З Днем захисника! Слава Україні!