Оце так вареники!

Минулої п’ятниці учні 7- Б та 5 -Б класів Полтавської гімназії№13 разом із класними керівниками та соціальним педагогом вирушили до Пронів.     « А чому саме в Проні?» -   запитаєте ви. А тому, що тут розташований усім відомий «Шинок», де господині готують найсмачніші на Полтавщині вареники!      Екскурсію ще в автобусі розпочала Лариса Іванівна, яка взяла до рук мікрофон та повідомила, що в  школярів сьогодні буде не просто екскурсія, а  уроки  на свіжому повітрі. Вона розповіла про завдання, які повинні будуть виконати діти під час подорожі та після її завершення. І  наголосила, що перед наступним навчальним тижнем усі повинні набратися сил.

Вислухавши Ларису Іванівну, діти, затамувавши подих, майже прилипли до вікон. Кого ж вони там побачили? Вершника! Козак Вакула, міцно тримаючи в руках синьо-жовте знамено, виїхав їм на зустріч. А  біля брами на гостей нетерпляче чекала Солоха, яка  з піснями та побрехеньками запросила на виставу!

Те дійство, що  було запропоновано, навіть не можна назвати «виставою», тому що сам Микола Васильович залишив усі справи та відгукнувся на запрошення гімназистів.

Чого тільки учні там не побачили, чого вони там тільки не почули! Бігали наввипередки із чортом, літали на мітлі із Солохою та стрибали в мішках!

Нагулявши апетит, діти із задоволенням смакували варениками з картоплею. Підкріпившись, охочі випробувати себе у вправності попрямували  кататися верхи на козацькому коні. А інші гайнули гуляти, гойдатися, просто веселитися!

Тож додому поверталися веселі, рум’яні та з мрією про нову мандрівку!