Ми – українці, пишаймося цим!

Щороку 9 листопада відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди Українське радіо традиційно проводить акцію «Всеукраїнський диктант національної єдності».

Учні 8-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною та батьками постійно є учасниками цього заходу. 2019 рік не став винятком. 8 листопада, у переддень свята, діти в стінах рідного навчального закладу знову  долучилися до написання диктанту. У прямому ефірі текст традиційно читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників Олександр Авраменко, котрий складає текст диктанту останні 13 років.

Восьмикласники відзначили, що було нелегко цього року писати диктант «Від бересту – до «цифри», але, як завжди, цікаво й по-особливому хвилююче. Адже нині в текст диктанту було внесено кілька слів на перевірку знання нової редакції чинного правопису. Гімназисти, повторивши правила перед «іспитом», з гордістю відзначали, що помітили нововведення й написали правильно.

Веселий настрій панував у класі під час та після написання диктанту. Учні з нетерпінням чекають на результати й з упевненістю говорять, що продовжать долучатися до написання диктанту єдності й надалі.

Ми – українці, пишаймося цим!