“The United Kingdom”

11 грудня учні 8-Б та 9-В класів мали змогу взяти участь у квесті “The  United  Kingdom”, організованим  учителем англійської мови Богдан Л.В. Захід був присвячений  Дню Святого Андрія, який щорічно святкується в Шотландії 30 листопада. Команди досвідчених знавців історії Об’єднаного Королівства  демонстрували свої знання з географії, символіки, традицій та звичаїв Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Цього разу переміг досвід і учні 9-В классу здобули перемогу. Гімназистам квест дуже сподобався. Діти з нетерпінням чекають на нове  змагання.