Практичне навчання по евакуації

про проведення практичного навчання по евакуації

в Полтавській гімназії № 13

Полтавської міської ради Полтавської області

27 грудня 2019 р.

На виконання  рішення п. 4 Протоколу № 11/2019 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Полтавської міської ради та листа управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради  від 20.12.2019 р. №01-09-01-31/5658 «Про проведення навчань».

З метою проведення заходів щодо недопущення виникнення небезпечних подій та надзвичайних ситуацій, збереження  життя і здоров’я учасників освітнього процесу Полтавської гімназії № 13 згідно з Планом проведення практичного навчання по евакуації проведено ряд заходів, а саме:

• засідання організаційного комітету з підготовки та проведення практичні навчання по евакуації;
  • здійснення перевірки готовності: засобів пожежогасіння ; мережі радіомовлення гімназії; запасних виходів з будівлі, що використовуються як шляхи евакуації;

-   проведення цільового інструктаж з  працівниками гімназії та учнями щодо дотримання заходів безпеки під практичних навчань по евакуації;

• моделювання ситуації евакуації працівників та учнів гімназії «Виявлено пожежу »;
  • загальношкільна лінійка (підсумки практичного навчання з евакуації);
  • підведення підсумків практичного навчання по евакуації керівним складом.

Всі заплановані заходи проведені на належному рівні.

Мета практичного навчання з евакуації в цілому досягнута.

Учасниками практичного заходу були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень підготовки з питань безпеки життєдіяльності .

Основними напрямками удосконалення готовності учнів та постійного складу закладу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій є:

• підвищення рівня теоретичних знань працівників та учнів гімназії щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • практичне відпрацювання працівниками, учнями гімназії вміння діяти за сигналом оповіщення цивільного захисту «Увага всім!», користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.