Хто казок багато знає, той завжди перемагає!

Учнів 2 – А класу та класного керівника Скорик Т.О. покликав Колобок на вікторину «У світі казки чарівної». У вікторині брали участь усі діти. За кожне правильно виконане завдання отримували фішки. Діти відгадували загадки, складали ілюстрації і вгадували назву казки, давали відповіді до змісту казок («Знавці казок»), впізнавали казкових героїв (конкурс «Впізнай, з якої казки»), кожен обирав собі роль і інсценував казку «Колобок», впізнавали за малюнками українські народні казки, розгадували кросворд, а його ключове слово підказало тему гри, вимовляли чистомовки, працювали з деформованими прислів’ями, з літературною вікториною, виконували тести.

Адже казка вчить, виховує, допомагає стати сильними, красивими душею, добрими. Хай завжди поруч з нами буде добра казка. А допоможуть її пізнати книги. Хто казок багато знає, той завжди перемагає.