Вибір професії – важливий крок у житті

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою.

Із питанням вибору майбутньої професії «зустрічається» кожен випускник будь-якого навчального закладу. Учні 8-Б класу Полтавської гімназії № 13 теж уже замислюються над тим, де продовжувати навчання після закінчення гімназії. Адже так важливо не помилитися, «обрати саме свій потяг», щоб потім не шкодувати, що вже нічого не можна змінити.

Із метою ознайомлення з навчальними закладами нашого міста та умовами здобування в них освіти юні восьмикласники разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. побували на дні відкритих дверей у  Полтавському професійно-технічному училищі № 4. Там дівчата й хлопці дізналися про професії, які можна здобути в училищі, побували в навчальних аудиторіях, відвідали майстерні й пекарський цех. Також побачили виставку робіт студентів різних спеціальностей, побували на майстер-класі з випічки хлібо-булочних виробів, посмакували варениками та рогаликами, приготовленими випускниками цього навчального закладу.

Цікава екскурсія й вражаючі «шедеври» студентів ПТУ запам’ятаються восьмикласникам надовго й, можливо, допоможуть визначитися з вибором майбутньої професії.