Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Увага!!! Благодійний еко-ярмарок у гімназії!

       Сьогодні еко-товари дуже популярні. Їх вибирають люди, які піклуються і своє здоров'я, турбуються про стан навколишнього середовища, думають про майбутнє і просто ті, хто хочуть підкреслити свій оригінальний стиль і бути ближче до природи.

     Що ж це таке еко-товари? Еко-товари - це товари, які зроблені з нешкідливого і нетоксичного матеріалу без додавання синтезованих і хімічних компонентів. Виробничий цикл цих товарів виключає використання токсичних матеріалів, що дозволяє менше забруднювати навколишнє середовище. Вся еко-продукція утилізується досить швидко і не залишає шкідливих речовин після свого повного розпаду .

       У чому користь еко-товарів? Немає сенсу говорити, що це щось інноваційне. Але погодьтеся, що шкоди від штучних і токсичних матеріалів куди більше, ніж від еко-товарів. Чи не складно оцінити, що безпечно для навколишнього середовища, а що шкідливо. Еко-товари - це можливість, хоч трошки, але зробити нашу Землю краще. Не менш важливо і те, що такі товари натуральні, а значить повністю гіппоалергенна (відсутність здатності викликати алергію). Тому, якщо вам не байдуже здоров'я вас, ваших близьких і стан навколишнього середовища, то еко-товари для вас. Вибираючи еко, Ви вибираєте майбутнє!

        З турботою про майбутнє планети у нашій гімназії буде проведено благодійний еко-ярмарок, усі виручені кошти від якого будуть витрачені на придбання форми для екологічної агітбригади гімназії "Соняшник" та купівлю м'яких меблів для фойє гімназії. Запрошуємо до участі усіх учнів, батьків та педагогів! Не залишайтеся байдужими, долучайтеся до спільної доброї справи! 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.