Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Несумні будні, або німецькомовний марафон продовжується!

     Школярам, які вивчають німецьку мову в Полтавській гімназії №13 шалено поталанило під час карантину, адже вони регулярно, крім звичайних уроків, раз у тиждень ще мають можливість практикувати свої навички в онлайн-конференції ZOOM з мовними асистентами в рамках проекту Deutsch auf Tour.
      Цього разу учні брали участь у захоплюючому квесті на знання Німеччини, її традицій та цікавих фактів.
Діти поділилися на дві команди : "Брокколі" та "Вовки". Протягом усієї дуелі " Брокколі" демонстрували свою обізнаність, але "Вовки" завершили гру на свою користь. Під час квесту учні змогли по iншому поглянути на німецькі традиції та були здивані цікавою новою інформацією. Наприклад, чи знали ви, що виявляється найулюбленіший напій німців - кава, а не пиво, як звикли думати більшість іноземців ?!
      Завершилася онлайн-конференція досить душевно, адже один з німецьких учителів зіграв на незвичному музичному інструменті та додав атмосферності чудовому уроку. Всі учасники залишилися переповнені емоціями і сподіваємося, що це лише початок, а далі буде ще цікавіше!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.