Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

СЛАВЕТНА «НАТАЛКА ПОЛТАВКА»

    9 вересня цього року в Полтавському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя стартував новий, ювілейний, 85 театральний сезон. Традиційно в день відкриття на сцені місцевої мельпомени демонстрували п’єсу І.П. Котляревського «Наталка Полтавка».

      Учні 9-Б класу нашої гімназії разом із батьками й класним керівником Манюненко В.П. побували на відкритті театрального сезону й із задоволенням переглянули виставу.

     Яскрава гра акторів, задушевні українські пісні, колоритні декорації – усе це допомогло нашим глядачам отримати неабияку насолоду від побаченого й почутого. Діти й дорослі із зацікавленням спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені, і від душі сміялися з кумедних ситуацій, учасником яких був виборний Макогоненко – один із головних персонажів п’єси.

    Гарний настрій і щирі посмішки були помітні в гімназистів після перегляду «Наталки Полтавки». Це лише перша вистава, на якій цього року побували наші дев’ятикласники. Далі буде…

 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.