Тиждень фізичної культури та спорту

З 14.09 по 18.09 в нашій гімназії проходив тиждень фізичної культури та спорту. Вчителі та учні влаштовували різноманітні змагання та спортивні конкурси, а саме:  впровадження черлідингу до процесу виховання (показовий виступ (7 класи)); змагання з алтімату (фрізбі) (10 класи); змагання з футболу (6, 8-9 класи, ); легкоатлетична естафета (5-6 класи); «Веселі старти» (5 класи); змагання з волейболу (10 класи).

18 вересня учнівське самоврядування Полтавської гімназії №13 «Парламентська республіка «13 ВОРД» разом з педагогом-організатором Мусієнко А. М. та вчителями фізичної культури Приходьком П. М. та Романенко В. В. організували до тижня Фізичної культури та спорту квест-гру для учнів 10-А та 10-Б, 8-А та 9-В. Вони змагалися на подвір’ї школи, у кожної команди був свій маршрутний лист, який представляв п’ять станцій: волейбол, набивання м’яча, біг на 30 м, скакалка, фрісбі. Кожен клас показав командну гру та проявив себе як найкраще! Переможця визначили за підрахунками балів, які вони отримали на кожній станції. Перемогу отримали 10-А та 9-В класи з чим щиро їх вітаємо!