23 вересня

23 вересня Полтава відзначатиме День міста. В цей день 77 років тому Полтава була визволена від нацистських загарбників. В рамках цього свята 5а клас Полтавської гімназії №13 відвідав музей важкої бомбардувальної  авіації під відкритим небом. Цікава розповідь екскурсовода поповнила учнів новими знаннями про історію рідного міста, авіації. Діти дізналися інформацію, що в часи Другої світової війни американські збройні сили тримали свої військові літаки на таємній базі під Полтавою, а події операції «Френтік» іноді називають полтавським «Перл-Харбором».