Учні Полтавської гімназії № 13 малювали на асфальті мир

Яскравими малюнками прикрасили подвір’я гімназії № 13 її вихованці. Сьогодні у навчальному закладі відбувся захід, приурочений Дню міста та дню миру. У конкурсі взяли участь учні молодших класів. Вони проявили свої художні здібності та зобразили на власних малюнках символи миру та історичні пам’ятки міста.

Приміром, учениці 4-Б класу зобразили на своєму малюнку символ миру – білих голубів, представниці 5-В класу намалювали найвідомішу пам’ятку Полтави – Білу альтанку.

Учениця 6-В класу Ірина Романець говорить:

-        Сьогодні я разом зі своїми однокласницями намалювала Монумент Слави — символ Полтави і його окраса. Нам він дуже подобається, тому ми вирішили його зобразити. Також ми намалювали  головний символ міста – прапор Полтави. Його полотнище складається з двох горизонтальних смуг. Верхня смуга білого кольору, символізує собою гідність, духовність, щирість, чистоту, справедливість. Нижня смуга синьо-зеленого кольору символізує віру, надію, упевненість, боротьбу за свободу і щастя. Для нас Полтава – це наша батьківщина, яку ми дуже любимо та цінуємо.

Заступник директора з виховної роботи Полтавської гімназії №13 Ірина Анатоліївна Пожидаєва розповіла:

-        Сьогодні ми провели конкурс «Малюнок на асфальті», присвячений Дню Полтави та Дню миру. В ньому взяли участь учні 3- 6 класів. Серед них ми  визначимо  найкращих художників, які своїм малюнком донесли та розкрили тему свята. З кожного класу ми запросили по три учасники. Звісно, що переможці отримають гарні нагороди за виконану роботу – різноманітні подарунки та грамоту.

-        Які враження від проведеного заходу. Які думки та почуття викликають у вас ці малюнки?

-        Діти - справжні молодці, проявили свої таланти й креативність. Не можна сказати, що хтось намалював гірше, а хтось - краще. Малюнки цікаві, змістовні, адже в кожному з них - частинка душі і серця автора. Роботи дітей вийшли дуже яскравими, сонячними, вразили своєю безпосередністю, чистотою та фантазією.

Юні гімназисти своїми роботами показали, що ми живемо у дуже гарному місті - Полтаві.

Бажаємо миру Україні та у всьому світі!

Автор: учень 9-Б класу Михайло Сидоренко