Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Мафія прокидається…

      Останнім часом стало традицією вітати 14 жовтня представників чоловічої статі з Днем захисника України. Не забувають про це й учениці 9-Б класу нашої гімназії разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. Щороку вони організовують цікаві заходи для своїх найкращих однокласників. Були серед них і спортивні змагання, і святкові концерти, і цікаві майстер-класи, і популярні телевізійні шоу тощо.

     Цього разу дівчата вирішили запропонувати хлопцям щось нове, незвичне, на їхню думку, але таке цікаве – усім відому гру «Мафія». Юні гімназистки хвилювалися, бо не знали, чи сподобається хлопцям така ініціатива, але яким було їхнє здивування, коли юнаки не просто не відмовилися від цієї ідеї, а й з таким азартом поринули в гру, що час, відведений для розваги, промайнув , як одна мить.

   Оригінальні «гравці», інтрига, що тримає весь колектив у напрузі, щирі посмішки, жарти й веселий сміх – усе це зробило сьогоднішній день дев’ятикласників незабутнім і неймовірно приємним. А смачні медалі, подаровані дівчатами хлопцям, стали яскравим доповненням свята.

   Кумедні фото на згадку, плани на вихідні й канікули – ось те, чим сьогодні завершувався навчальний день такого непередбачуваного й вражаючого «9-Б». Далі буде…

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.