Дозвілля учнівського самоврядування, або Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови (21.02) – не просто дата у календарі. Це черговий шанс перевірити свої знання, показати свою майстерність володіння словом.  Таку можливість мали учасники учнівського самоврядування, які потрапили у справжній квест, організований для них представниками Літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Спочатку учні послухали цікаву екскурсію, яка й посприяла успішному проходженню квесту. Наступною частиною став сам квест. Всі учасники були поділені на дві команди та отримали сувої із завданнями. Вони рухалися від однієї локації до іншої, відшукуючи підкази, які були сховані то у чорній скриньці, то за картиною, то у вазі. Таким чином, експонати музею послугували не тільки інформативним матеріалом, а і елементом гри.

Учні, незважаючи на різний вік, швидко справилися із поставленими завданнями.

Не менше зацікавлення викликала прогулянка по території навколо музею. Діти каталися на каруселях, гуляли по саду. Дякувати, погода посприяла.

Цікава пригода у колі однодумців запам’ятається на довго.