Заквітчана краса Лесі Українки

25 лютого цього року учні 8-А класу разом зі своїм учителем Манюненко Вікторією Петрівною провели незвичний урок української літератури. На ньому гімназисти пригадували життєвий і творчий шлях усесвітньо відомої Лесі Українки.

На початку заняття діти озвучили ті відомості про поетесу, які першими зринули в пам’яті, коли вчитель оголосила тему уроку. Потім переглянули цікавий відеофільм про дитинство і юність славетної Лесі. Обговоривши побачене й почуте, восьмикласники занурилися в художній дивосвіт талановитої поетеси: Берегових Софія, Орлова Людмила, Дейнега Марія та Кучер Єлизавета декламували проникливі й чаруючі вірші Лариси Петрівни. Кожна з дівчат підготувала ту поезію, що зачепила найтонші порухи душі. Були тут і спогади про фортепіано, і захоплення весняною ніччю, і сповідь у коханні до Сергія Мержинського, і непереможна віра у власні сили.

Надихнувшись прослуханими віршами, восьмикласники перевірили свої знання з біографії Лесі Українки під час цифрової вікторини, а також озвучили міркування щодо впливу на кожного з них творчості великої поетеси.

Швидко сплинув час уроку, але дівчатам і хлопцям ще довго «вчуватиметься голос Лесі», адже нікого з присутніх не залишила байдужим її життєва історія.