Історія створення власного успіху

Друзі, продовжуємо знайомити вас із МЕГА обдарованими учнями нашого навчального закладу у новій рубриці - ‌13 ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ!

Інтерв’ю вихованки гуртка «Школа журналістики» Єви Шабатько з ученицею 7-А класу Дар’єю Чигриновою.

- Привіт, Дар’є! Рада тебе бачити! Ми з тобою навчаємося в одному класі, а поговорити про твоє танцювальне захоплення завжди не вистачає часу.

- Привіт, Єво! І справді, чому б мені не розповісти про своє життя поза гімназією?!

- Нагадай, скільки тобі років?
-13 років.

- Мені відомо, що ти маєш хобі?

- Так, я захоплююсь танцями.

-Чому ти вирішила займатися танцями?
- Ще з 5 років я мріяла танцювати, бачила, як по телевізору дуже гарно танцювали стиль сучасного сценічного танцю контемп. Тому одного разу вирішила спробувати себе у танцях і не прогадала. Спочатку, звичайно, в мене нічого не виходило, я не вірила в себе. Пізніше я зрозуміла, що віра в себе – це складова мого успіху. І я повірила… Згодом я стала кращою у своєму танцювальному колективі.

- Розкажи, а з чого все почалося?
- На танці мене відвела мама, коли я була ще маленькою. У 10 років я спробувала ходити на контемп. Згодом дізналася про стиль Vogue (вог) - надзвичайно стилізований сучасний напрям танцю. Мені він сподобався. Крім цього, я також відвідувала заняття з гімнастики та акробатики.

- Дар'є, як проходять твої тренування?
- Тренуюся я дууууже багато, адже мрію досягти в цій сфері чогось значного... Головне, я вважаю, треба бути завзятим і наполегливим.

- Чим саме тобі подобаються танці?
- Я обожнюю виступати на сцені, люблю увагу. До речі, я вже маю своїх фанів. Ми навіть влаштовуємо спільні концерти, в цьому році планую зробити сольний танець. Танці мені допомагають наповнити мій внутрішній світ особливими емоціями, які допомагають мені насолоджуватися життям. А також допомагають розвинути тіло, зробити його більш підтягнутим. Без динамічних рухів я вже не уявляю свого життя.
- Спасибі тобі, Дар’є, за інтерв'ю!
- І тобі, Єво, спасибі за приємну розмову!

- До зустрічі! Побачимося на уроках!

На фото Дар'я Чигринова.