Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

"Футбол для мене - не просто гра"

3 ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ! ??
?- Футбол ⚽ для мене - не просто гра. Це сенс мого життя, - розповідає учень 5-В класу Владислав Гладир.
Цим олімпійським видом спорту хлопець займається з п'яти років, а з семи - на професійному рівні ?
?- Любов до футболу⚽ мені прищепив мій тато, він теж раніше грав у футбол на тій же позиції, що зараз граю і я (правий півзахисник). Я із самого народження дуже люблю футбол, - каже Владислав.
Хлопець грає в дитячо-юнацькій футбольній школі ФК «Ворскла» м. Полтава під керівництвом найкращого, за його словами, тренера Кострицького Олександра Степановича.
?- Наша команда здобула чимало перемог на турнірах.  Але найбільшим нашим досягненням було:
- здобуття бронзи (3 місце)? серед 30 команд юних футболістів з України, Молдови, Румунії, Болгарії і Туреччини на Міжнародному дитячому турнірі  Utmost Cup(U-10), що проходив у Вінниці у квітні 2019 року.
- друге місце? серед 20 команд на турнірі «Кубок Австралії», що проходив у Черкасах.
- перше місце ? на турнірі «Кубок Приазов’я», який проходив у Маріуполі і зібрав топ дитячих команд України. Ми в цьому турнірі здобули перемогу над Шахтарем (Донецьк) з рахунком 2:0, змогли обіграти Металіст (Харків).
А взагалі ми дуже багато їздили по Україні і здобули багато перемог. Наша команда входить у топ найсильніших команд України ???
За словами Владислава, футбол ⚽ - найпопулярніший вид спорту у світі.
?- Це дуже цікава гра. Футбол розвиває витривалість, впевненість та рішучість. Я навіть не уявляю, як він може не подобатись. Ми з татом не пропускаємо майже жодного матчу по телевізору.  Футбол - це азартна гра, яку ніколи не можна розлюбити.
Футбол ⚽, на думку п’ятикласника, - дуже травматичний вид спорту.
?- Складність полягає в тому, що на прийняття вірного рішення дається лише доля секунди і кожна твоя помилка може призвести до поразки команди.
У майбутньому Владислав планує поєднати свою професію з футболом ⚽
?- Моя найбільша мрія в житті ? стати професійним футболістом. Саме для досягнення цієї мети я тренуюся щодня протягом 5 років. Я не просто про це мрію, це моя ціль, до якої я йду. Я вірю, що настане той момент, коли я зможу захищати не лише кольори головної команди Полтавщини, а й вийти на поле у складі збірної України ??
Завдяки футболу, каже Владислав Гладир, він став відповідальнішим, дисциплінованішим, самостійнішим, рішучішим, наполегливішим і терплячішим.
?- Футбол виховує командний дух та силу волі, бажання перемагати і бути лідером не лише на футбольному полі,  а і в житті, - каже хлопець.
Бажаємо успіхів і подальших перемог талановитому п’ятикласнику Владиславу!

 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.