Незвичайний урок праці

Завзято та весело на подвір'ї 13 Гімназії працювали сьогодні учні 8-А та 8-Б класів. Вони долучилися до благородної акції з озеленення ? території міського парку "Перемога". На уроках праці діти разом з вчителем Гончаровою Л.М. відкопали розсаду багаторічних квітів ??? Серед них: іриси, рубекія, морозець, хости. Потім передали їх працівникам комунального підприємства для подальшого висадження на квітниках парку „Перемога“.
Такий незвичайний урок праці дітям дуже сподобався ? На свіжому повітрі вони спілкувалися один з одним та вчилися поратися на землі. З величезним задоволенням працювали хлопці й дівчата. Учні показали чудовий результат, для багатьох - це новий досвід ✅
Атракціони ???, тематичні виставки ?️ майданчики для дітей, годівнички на деревах ?? та історичні таблички. Парк культури та відпочинку «Перемога» – одне з найзатишніших місць у Полтаві ?? А ще парк регулярно поповнюють новими деревами ??та квітами??? Тому допомога юних гімназистів була дуже доречною та потрібною.
Метою подібних акцій є свідоме ставлення громадян до озеленення міста. Адже саме так ми можемо поліпшити екологічну ситуацію на планеті ? та навчити підростаюче покоління шанобливо ставитися до природи ?️ Учні Полтавської гімназії №13 закликають полтавців брати участь в озелененні міста і дбайливо ставитися до навколишнього середовища ✅? Адже висадка дерев є одним з дієвих інструментів у боротьбі з викидами СО2 та підвищення концентрації кисню у повітрі. Крім того, повітря збагачується озоном, ароматичними речовинами та негативними іонами, що є корисним для людини.
?️?Авторка замітки: учениця 8-А класу Ангеліна Хоменко.