Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Учні 13 Гімназії вдосконалювали теоретичні знання із цивільного захисту, відпрацьовували практичні навички та дії в умовах надзвичайних ситуацій.

          Учні 13 Гімназії вдосконалювали теоретичні знання із цивільного захисту, відпрацьовували практичні навички та дії в умовах надзвичайних ситуацій.
Зокрема, об'єктове тренування разом зі своїм класним керівником Надією Сергіївною Лагутою провели учні 7-А класу. Обговорили правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, здійснили евакуацію з приміщення гімназії. Тепер діти знають, що потрібно робити під час ймовірної пожежі. А також Надія Сергіївна організувала для гімназистів годину спілкування й тематичний відеоролик.
      Ірина Леонідівна Мошак разом зі своїм 4-А класом також підготувала та провела змістовний виховний захід, що був спрямований на відпрацювання дій учнів під час виникнення надзвичайної ситуації, навчання дітей правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайної ситуації.
        Нагадаємо, надзвичайна ситуація - це порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єкті або території, спричинене аварією, катастрофою, стихійним лихом, епідемією, великою пожежею, застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних витрат.
 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.