Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Свято останнього дзвоника

      Нещодавно учні 11-их класів Полтавської гімназії №13 відзначили свято останнього дзвоника ???
      Зазвичай свято останнього дзвоника проводять наприкінці травня. На жаль, через пандемію коронавірусу, завершення навчального року перенесли на початок літа, точніше на 9 червня. Карантин обмежив кількість учнів, які можуть бути присутніми на масових заходах. Тому на святі були лише учні 11-А, 11-В класів, класні керівники й вчителі. 
       На свято останнього дзвоника завітала начальниця управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради Трибрат Оксана Євгенівна. Вона привітала випускників із завершенням повної середньої освіти. Також до привітальних слів долучилася декан філологічного факультету національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» Агейчева Анна Олександрівна. 
       Директорка гімназії Орловська Наталія Володимирівна, заступники директора та запрошені гості вручили відмінникам та медалістам нагороди. Також нагородили учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 
      Учениця 11-В класу Жирова Дар’я розчулила всіх своїм виступом, заспівавши пісню. Також учениці 11-А класу Кривоніс Єлизавета й Дубова Катерина заспівали пісню про останній дзвінок. Учні 11-А танцювали разом зі своїми братами та сестрами, а 11-В клас представив танцювальне попурі.  
      Закінчення школи – це важливий етап у житті наших випускників. Позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, цікава дорога великих можливостей, творчих ідей та здійснення мрій. Нехай щастя, успіх, везіння не залишає вас! ?
 
Автор: учень 9-Б класу Михайло Сидоренко.

View this photo set on Flickr

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2022 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.