Останній дзвоник у 9 класах

Щирі посмішки на обличчях, гарний настрій, зворушливі напутні слова і щемливі вітання - саме таким було свято останнього дзвоника у дев'ятикласників 13 Гімназії ??
103 випускники отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Директор 13 Гімназії Наталія Володимирівна Орловська привітала учнів з черговим етапом закінчення навчання:
?- Сьогодні урочиста подія, адже ви отримуєте важливий документ про базову середню освіту. Щиро бажаю, щоб ті знання, які ви здобули за дев'ять років навчання у гімназії, принесли вам у житті користь. Той багаж навичок й умінь, що ви отримали в школі, все те, що у вас вклали педагоги і що вам дали батьки, ви повинні сприйняти і з гідністю нести по життю. Зокрема, у нинішньому діджиталізованому суспільстві мати цифрову освіченість - особливо актуально. Як кажуть, хто володіє знаннями й інформацією, той володіє світом. Бажаю вам успіхів, наснаги, жаги до знань, а батькам - якомога більше приводів пишатися своїми дітьми.
Навчалися діти у класах із профільним вивченням математики, іноземної філології та художньо-естетичного напряму.
?- За дев'ять років навчання у гімназії я здобув корисні знання, які мені обов'язково стануть у нагоді в майбутньому. Мене навчали талановиті вчителі, які люблять свій предмет. Ці роки подарували мені хороших друзів, які ніколи не підведуть у біді, - розповідає учень 9-А класу Ростислав Протас.
?- Що я зараз відчуваю? Феєрверк емоцій, вражень, які залишаться на все життя. Впевнена, що далі буде ще позитивніше, ще краще, - з усмішкою каже учениця 9-Б класу Софія Лифиренко.
?- Навчання у гімназії нам запам'яталося різноманітними екскурсіями, цікавими заходами, дружнім класом та командною роботою, - пригадують учениці 9-Г класу Анастасія та Євгенія Герасименко.
Адміністрація 13 Гімназії привітала учнів, які закінчили навчальний рік з відзнакою, призерів олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ??
Пісню "Старі фотографії" заспівав випускник Михайло Сидоренко. Вправність у художній гімнастиці присутні побачили від сестер Трокай Анни і Софії. Учні 9-Б виконали пісню "Тут були". Діти середньої школи заспівали пісенну композицію "Там, де ми є".
Згодом на сцену вийшло по двоє учнів з кожного 9-го класу. Вони щиро подякували вчителям. Президентка учнівського самоврядування Шкурат Вероніка у гумористичній формі прочитала пропозиції учнівського парламенту. Вона теж подякувала вчителям за насичені дев'ять років навчання.
Класний керівник 9-Б класу Вікторія Манюненко каже:
?- Ці роки були емоційні, випробувальні, часом кумедні, місцями феєричні, але весь час вражаючі і щемливі.
Класний керівник 9-Г класу Людмила Швидка пригадує:
?- Роки пролетіли, як одна мить. Діти вже дорослі. Вражають мене своїм почуттям гумору та дотепністю. Вони легкі на підйом, креативні, люблять веселитися. Така вона - юність.
        Наостанок учні 9-А, 9-Б, 9-Г класів затанцювали вальс. Після чого на сходах навчального закладу діти разом із педагогами зробили фото на згадку