Свято Першого дзвоника

Вони щиро посміхаються, трішки хвилюються, але радіють, що вперше йдуть до навчального закладу ?? Вони - життєрадісні, галасливі, такі сучасні першокласники ?
У Ліцеї #13 "Успіх"- одному з найпрестижніших та найчисельніших навчальних закладів Полтави відбулося свято Першого дзвоника. У такому ж веселому настрої директор школи Орловська Наталія Володимирівна привітала учнів, батьків та вчителів з початком навчального року та побажала успіхів, натхнення, творчих злетів та руху вперед – до здійснення мрій! Крім того, Наталія Володимирівна звернула увагу присутніх на чергових здобутках навчального закладу, який з 1 вересня змінив статус - відтепер Ліцей #13 "Успіх" Полтавської міської ради. Також 55 випускників успішно склали ЗНО, а Полтавська гімназія #13 стала 5-ою у рейтингу шкіл Полтави 2021 року! А це є дійсно чималий УСПІХ нашого навчального закладу! І звісно, протягом літа педагоги разом з адміністрацією ліцею ще більше осучаснили навчальний заклад, підготували цікаві локації та багато іншого - все для комфортного навчання учнів.
На подвір'ї Ліцею зібралися першачки - їх аж 160, батьки та впевнені майбутні випускники 2022 року. Усі святково одягнені, з квітами. Цього року класний керівник 1-А класу Мошак І.Л., 1-Б класу - Верещака О.С., 1-В класу - Одринська М.А., 1-Г класу Мартус В.В., 1-Д класу - Тоцька І.О.
?- Знаю, що цей рік буде надзвичайно насиченим на олімпіади, конкурси, екзамени, наукові роботи тощо. Нові випробування, потрібний досвід. На нас чекає серйозна робота та я впевнений у своїх знаннях, які отримав протягом попередніх років, - розповідає учень 11-А класу Микола Коваль.
? - Багато роботи попереду, але будемо намагатися добре вчитися. Ностальгія в душі, коли дивлюся на першокласників. 11 років тому і я була такою маленькою, соромилася, боялася, роки швидко пробігли, - пригадує учениця 11-Б класу Анастасія Дрозд.
?- Якщо я навчатимусь, то буду розумною людиною. Люблю читати казки, - говорить учениця 1-А класу Настя Телешун.
? - Чесно скажу, що трохи хвилююся, але знаю, що ліцей #13 стане моєю рідною домівкою, - радіє учень 1-Б класу Денис Тобольченко.
?- Я хочу навчитися писати, читати, співати, знайти гарних друзів і бути розумною, - щиро вірить учениця 1-В класу Ніна Байбара.
?- Я щаслива, що тепер навчаюся, люблю співати й малювати, - розповідає учениця 1-Д класу Єва Барановська.
Свято розпочали, співаючи Гімн України.
Діти розповідають, як готувалися до Дня знань.
- Батьки придбали мені гарний одяг, а ще зошити, ручки, олівці, я давно мріяв про навчання, - говорить учень 1- Б класу Назар Кухарчук.
- Вдома вчився читати. Подивіться, як я гарно вбраний. Стою на подвір'ї 20 хвилин і мені вже дуже подобається, - учень 1-А класу Ярослав Кирпота.
Урочисте дійство відбувалося разом з казковими героями, які привітали першачків. Чудовий настрій забезпечили ведучі свята, учні 10-Б класу Сидоренко Михайло і Лифиренко Софія. У ролі казкових героїв були Буратіно (Столяренко Даніїл), Попелюшка (Ангеліна Хоменко, 9-А кл.), Ромашка (Криса Анастасія, 10-Б кл.), Мальвіна (Скрипник Анна, 10-Б кл.), Наталка-Полтавка (Суходольська Оксана, 10-Б кл.). Флешмоб виконали учні 1-Б класу. Учениця 11-Б класу Воротник Дар'я танцювала вальс.
Право дати перший дзвінок у 2021-2022 навчальному році мав учень 11-А класу Коваль Микола та учениця 1-А класу Птиця Анастасія, учениця 11-Б класу Нестеренко Анна та учень 1-Б класу Верещака Андрій. Дзвінок лунко прозвучав під оплески учнів, що засвідчило про офіційне відкриття та початок нового навчального року. На святі першокласники палко привітали кожного учня з початком осені та нового навчального року. Зі словами вітання виступили й одинадцятикласники. Завершилося свято урочистою ходою усіх учнів, вчителів та батьків на свій Перший урок ??