Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Вічно молода «Наталка Полтавка»

               9 вересня щороку мистецька спільнота Полтави (і не тільки) ушановує  пам’ять нашого славетного земляка – Івана Петровича Котляревського. Традиційно в цей день відбувається значна кількість заходів з нагоди роковин зачинателя нової української літератури.

             Не залишаються осторонь таких подій і учні Ліцею № 13 «Успіх». Уже вкотре дев’ятикласники нашого навчального закладу відвідують у цей день місцевий музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя, у якому переглядають виставу «Наталка Полтавка». Дівчата й хлопці з 9-А класу разом зі своїми наставниками Манюненко Вікторією Петрівною, Мироненко Мариною Ігорівною та Панкєєвою Жанною Миколаївною провели незабутній вечір у колі ровесників. Вражаюча гра акторів, чаруюча музика М. Лисенка, неповторна аура театру створили незабутню атмосферу цього вечора.

             І діти, і дорослі залишилися задоволеними після перегляду вистави. Ліцеїсти емоційно обговорювали побачене й обмінювалися враженнями. Ніхто не залишився байдужим. Навпаки – діти з нетерпінням чекають на наступний похід.

               Тож, далі буде…    

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.