Шостий фестиваль «МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2021»

У рамках шостого урбаністично-культурного  фестивалю про місто і його суспільство – «Майстерня міста», організованого Полтавською міською радою при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ, що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії  в бібліотеці-філії №6 Полтавської міської ЦБС 8 вересня було проведено  «HAND-MADE В БІБЛІОТЕЦІ» - майстер-клас з виготовлення елементів аплікації спільної картини.

Учні 6-Г класу з задоволенням взяли в ньому участь. Дітям роздали заготівки – і робота закипіла. Кожен розмальовував свою картинку, як підказувала фантазія. Малюнки вийшли незвичайні, яскраві, насичені дитячими талантами. Тема цьогорічного фестивалю – «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО», тож діти захоплено працювали у групах, ділилися своїм творчим баченням з однокласниками.

На завершення учні отримали браслети з логотипами фестивалю. Вчитель образотворчого мистецтва Кривенко Н.М. та бібліотекар Тен Т.А. подякували працівникам бібліотеки-філії за цікавий та творчий захід.