Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Чиста земля в моїх руках

       13 жовтня у Ліцеї #13 "Успіх" проходив екофестиваль «Чиста земля в моїх руках». Ліцеїсти мали змогу поговорити про одну з найактуальніших проблем сьогодення - екологію. Учасників заходу радо  зустрічали наші гості: представники ГО "Еколтава", які запропонували дітлахам пограти в справжні екокарти; партнери з Інститут розвитку міста удосконалювали навички з сортування відходів, ековолнтер та керівниця гуртка "Чиста земля в моїх руках" Масюк Юлія навчала розпису торб;  художник пан Ярослав спільно з ліцеїстами створив осінній шедевр на полотні. Активні та запальні танцівниці (лідери учнівського самоврядування) не давали замерзнути нікому цієї прохолодної днини.

        Висловлюємо щиру подяку всім учасникам екофестивалю: ініціатору заходу Масюк Юлії Володимирівні, всьому виховному сектору на чолі з Пожидаєвою Іриною Анатоліївною, учнівському самоврядуванню.  Разом ми сила! А доля планети - у наших руках!

View this photo set on Flickr

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2023 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.