ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ ДРУГОКЛАСНИКІВ

«Люди перестають мислити, коли перестають читати.»

Дені Дідро

Читання повинне займати в житті дитини важливе місце. З перших років життя людина прагне пізнати оточуючий світ, вчиться правильно поводити себе в різних ситуаціях, приймати вірні рішення. Добрим другом і порадником стає книга. Відкриваючи її, дитина відкриває навколишній світ. Вона вчиться думати, аналізувати, співчувати і, що найголовніше, розуміти людську душу. Разом з книжковими героями дитина переживає неймовірні пригоди, стикається з труднощами та долає їх.

З метою залучення учнів 2-х класів до читання, їх ознайомлення з бібліотекою гімназії, її фондом, у період з 1 по 7 жовтня зав. бібліотекою Ландар Н.Л. та бібліотекаркою Тен Т.А. було проведено свято «Посвята в читачі». В результаті захопливої віртуальної подорожі Книжковим містом діти дізналися про найдавніші книги та бібліотеки, історію книгодрукування, познайомилися з правилами користування книгою та бібліотекою, а також дали обіцянку юного читача – завжди і всюди берегти книгу, виконувати правила користування книгою, стати їй вірним товаришем. Для дітей було підготовано різноманітні конкурси, загадки, вірші про книгу. Наостанок другокласники отримали спеціальну «Пам’ятку читача», в якій прописані поради для безпечного та цікавого читання. Сподіваємось, що юні читачі назавжди потоваришують із книгою, а відвідування бібліотеки стане для них звичним та приємним дозвіллям.