ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Герасименко Женя стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді "За нашу свободу"

Женя Герасименко - талановита, креативна, творча дівчина. Учениця 10-Б класу. Має хист до малювання, постійно бере участь у різних конкурсах і фестивалях з художнього мистецтва. Володіє чималою кількістю нагород: дипломів, грамот, подяк.

Ось іще одна вершина підкорилася їй. Женя стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді "За нашу свободу" (номінація "Малюнок"). На обласному етапі (30 вересня 2021 року) вона посіла І місце, а на Всеукраїнському (15 листопада 2021 року) - почесне ІІ місце. Вітаємо Женю та її наставника Кривенко Наталію Михайлівну з цією перемогою. Бажаємо і в майбутньому не менш вагомих здобутків. Нехай щастить, і успіх супроводжує завжди. Так тримати!!!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.